HİZMETLER

Yatırım Danışmanlığı

Otel, restoran, ticari gayrimenkul ve marina projelerinde yatırımcılara bütçe ve planlama döneminden başlayarak konsept geliştirme, fizibilite, mimari alan planlamaları, işletme modelleri seçimi ve işletme anlaşmaları yapılması gibi konularda destek ve danışmanlık hizmetleri verilmesi

Proje Yönetimi

Yatırımcıların projelerini hayata geçirme aşamasından itibaren mimari, inşaat, elektro-mekanik ve işletme yönetim firmaları arasındaki koordinasyonun sağlanması, kontrol ve denetimlerin yapılması ve projenin belirlenen süre ve bütçe dahilinde bitirilmesi için proje yönetimi yapılması.

İşletme Yönetimi

Otel, restoran ve ticari gayrimenkul projelerinin, yatırımcı adına işletme anlaşması veya uzun dönem kiralama anlaşmaları ile yönetim sorumluluğunun alınarak işletilmesi.

Taahhüt İşleri Yapımı

İstenilen projelerde kaba ve ince işler dahil olmak üzere tüm projenin taahhüt işlerinin en düşük maliyetlerle, kaliteli, zamanında ve işletme beklentilerine uygun olarak anahtar teslim olarak yapılması.

İşletme Danışmanlığı

Yatırım Dönemi

Projelerin planlama döneminden başlayarak konsept geliştirme, bütçe, fizibilite, işletme modelleri belirlenmesi gibi konularda yatırımların geri dönüş sürelerini kısaltacak karlı işletmeler kurulması için destek ve danışmanlık hizmetleri sağlanması.

İşletme Dönemi

Yatırımcıların işletme yönetimini kendilerinin üstlendiği veya yerli/yabancı işletme gruplarıyla anlaştığı durumlarda tesislerin karlılık oranı yüksek, kaliteli, başarılı ve güncel trendlere uygun olarak işletildiğinin denetlenmesi, destek ve danışmanlık hizmetleri sağlanması.